Whatsapp Canlı Destek Hattı:
0542 650 28 64

HAKKIMIZDA                  

HEKİMOĞLU OTO YEDEK PARÇA

  İkinci el otomobil yedek parçalarının satışı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Otomotiv Market sloganıyla Oto Yedek Parça satış faaliyetine başlamış olan firmamızın öncelikli prensibi, dürüst, ilkeli ve kurallı ticaret anlayışı ile bizimle çalışan değerli müşterilerine güler yüzlü, ekonomik hizmet vermenin mutluluğunu ve keyfini yaşamaktır.

Önceliğin para kazanmak stratejisi olmayan işletmemizde, sizlere değer veren, sizin hakkınızı en az sizin kadar koruyan bir ticari zihniyet benimsenmiş ve  sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Sanayi sanayi dolaşmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan yedek parçayı firmamızın internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Firmamız; kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan,  hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili  hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak